Ženy ženám

ženy zenam baner

 

Aký pocit spokojnosti, vďačnosti až štaštia máme, keď stretneme tú správnu osobu, ktorá nám dokáže pomôcť?

Tak troška hovorím o sebe ale aj o ďalších ženách, ktoré som už mohla prepojiť na tieto úžasné ŽENY. Práve preto je mi cťou, mať tu na mojom webe, takúto verejnú možnosť priameho napojenia na ne. Tieto ženy som si na mojej ceste dôkladne vybrala. Polovica z nich žije v zahraničí a rozprávajú už inou rečou ale pre vás sa vracajú znova k rodnej slovenčine a chcú pomáhať slovenským a českým ženám. 

Toto nazývam ako CESTA ŽENY.

Rok 2024 veľmi praje transformácií žien. Preto ťa drahá žena pozývam, aby si túto unikátnu možnosť na moje osobné prepojenie využila. Urob sama pre seba niečo viac a niečo inak pretože len tak môžeme rásť. 

ENERGETIKA ŽENY – BIZNIS – DANE A ÚČTOVNÍCTVO – WEBOVÝ DIZAJN  – HYPNOTERAPIA V BIZNISE –  TRAUMY  ŽIEN – BLOKOVANÉ EMÓCIE – ESTETICKÁ ale vždy PRIRODZENÁ KRÁSA -TERAPIE  S EMOČNÝMI PROBLÉMAMI PRI ZMENE ŽIVOTNÉHO ŠTÝLU – ŽENY V PORTUGALSKU 

Každá jedna má silné morálne a ľudské hodnoty, pracuje s klientkami individuálne a prakticky, nie teoreticky. A v tom je to kúzlo.

Pozri sa na ich web. Ak tam budeš mať pocit, že niečo z ich služieb, práce práve potrebuješ alebo vieš o niekom, komu by vedeli pomôcť vyplň dole tlačítko „Kontaktný formulár „ a ja teba alebo doporučenú osobu osobne na ňu prepojím (usmievam sa, bude to taká pomyselná „zlatá vstupenka“).

Kontaktný formulár

Si pripravená na prepojenie s niektorou z týchto úžasných žien a expertiek?

Ideš do seba? Som veľmi rada, pretože viem, že každá jedna je trefa do čierneho na tvoje ceste (to ti garantujem). 

Klikni na kontaktný formulár a vyplň základné údaje. Cez toto moje spojenie ti dám priame spojenie, krátky súkromný rozhovor o tom čo potrebuješ. Do 1-3 dní sa ti osobne vybraná žena ozve a zbytok doladíte vy dve spolu.

Pri každej spolupráci, ktorú si dohodnete navzájom dostávaš odomňa BONUS – 3 x 15 min. podporu cez telefón. Robím to preto, pretože som sama bola klientkou každej jednej a pre mňa samotnú bolo veľmi nápomocné sa o mojich postrehoch alebo otvorených otázkach v mojej hlave pozhovárať.  

Aaa, myslím si, že môžem zdieľať už aj moje prekvapko pre teba. Na niektoré spolupráce budeš mať špeciálnu cenu, ktoré majú iba úžasné ženy od sabiporta.  

Vyhlásenie: Obsah tejto stránky, produktov či služieb slúži len na vzdelávacie či motivačné účely. Nič z toho, čo sa nachádza na tejto webovej stránke, v produktoch alebo službách a neslúži ako náhrada odborného lekárskeho poradenstva. Nenahrádza ani terapiu.

Ak máš obavy o svoje zdravie, doporučujem vyhľadať lekára alebo odborníka na duševné zdravie.

Kontaktné údaje tel. +420 775 862 722 alebo ahoj@sabiporta.sk

Adresa: Vorařská 2387/3, 143 00 Praha

IČO: 19403941

DIČ:CZ19403